Kontakt og praktisk info

Øresunds Sejlklub Frem

Strandvænget 65
2100 København Ø
tlf. 30113989
frem@oesf.dk

CVR: 11 81 76 10

Find os på google.maps

Kontorets nye åbningstid og nye telefonnummer:
Torsdage kl. 17.30-19.00, hvor du også kan træffe os telefonisk på 30 11 39 89 – undtaget helligdage.
Du finder kontoret på 1.sal over restauranten.

E-mail adresser

Målebrev

Klubben frem@oesf.dk
Formanden formand@oesf.dk
Sejlerskolen sejlerskolen@oesf.dk
Kapsejlads kapsejlads@oesf.dk
Koøjet/nyhedsbrev koojet@oesf.dk
Pladsudvalg pladsudvalg@oesf.dk
Festudvalg festudvalg@oesf.dk
Målebrev maalebrev@oesf.dk
Webmaster webmaster@oesf.dk