Kontakt og praktisk info

Øresunds Sejlklub Frem

Strandvænget 65
2100 København Ø

CVR: 11 81 76 10
Giro: 400-1788

Find os på google.maps

Kontorets åbningstider:
Torsdage kl. 18.30-20.00, hvor du også kan træffe os telefonisk på: 39 29 03 86 – undtaget helligdage
Ferielukket fra og med uge 26 til og med uge 31
OBS: Ny kontortid
Fra 10.8. ændres kontortiden til kl. 17.30 – 19.00.

Du finder kontoret på 1.sal over restauranten.

E-mail adresser

Målebrev

Klubben frem@oesf.dk
Formanden formand@oesf.dk
Sejlerskolen sejlerskolen@oesf.dk
Kapsejlads kapsejlads@oesf.dk
Koøjet/nyhedsbrev koojet@oesf.dk
Pladsudvalg pladsudvalg@oesf.dk
Festudvalg festudvalg@oesf.dk
Målebrev maalebrev@oesf.dk
Webmaster webmaster@oesf.dk