Kontakt og praktisk info

Øresunds Sejlklub Frem

Strandvænget 65
2100 København Ø
tlf. 30113989
tlf. 39290386
frem@oesf.dk

CVR: 11 81 76 10

Find os på google.maps

Kontoret er åben
torsdage kl. 17.30-19.00 – undtaget helligdage.
Du finder kontoret på 1.sal over restauranten.

OBS: Vi holder sommerferielukket fra 22. juni og åbner igen torsdag 9. august.

E-mail adresser

Klubben frem@oesf.dk
Formanden formand@oesf.dk
Kassereren kassereren@oesf.dk
Sejlerskolen sejlerskolen@oesf.dk
Kapsejlads kapsejlads@oesf.dk
Koøjet/nyhedsbrev koojet@oesf.dk
Pladsudvalg pladsudvalg@oesf.dk
Festudvalg festudvalg@oesf.dk
Målebrev maalebrev@oesf.dk
Webmaster webmaster@oesf.dk